ترجمه مقاله درمورد اکسیداسیون الکتروکاتالیتیک برخی کربوهیدرات ها توسط پلی (نافتیلامین) و دانلود مقاله اصلی

ترجمه مقاله درمورد اکسیداسیون الکتروکاتالیتیک برخی کربوهیدرات ها توسط پلی (نافتیلامین) و دانلود مقاله اصلی
برای دریافت رایگان نسخه انگلیسی این مقاله اینجا کلیک کنید.

و برای دانلود ترجمه این مقاله به قسمت پایین یا روی این متن کلیک نمایید.

عنوان انگلیسی مقاله: Electrocatalytic oxidation of some carbohydrates by poly (1-naphthylamine) / nickel modified carbon paste electrode
عنوان فارسی مقاله: اکسیداسیون الکتروکاتالیتیک برخی کربوهیدرات ها توسط پلی (1-نافتیلامین)/ نیکل و تبدیل به خمیر الکترود کربنی.
دسته: زیست شناسی
فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 14
ترجمه ی سلیس و روان مقاله آماده ی خرید می باشد.
_______________________________________
چکیده ترجمه:
روش تولید سریع  پلیمری، تجدید پذیر و پوشیده شده با سطح الکترودی پیشنهاد می شود که در حالت الکترو پلیمریزاسیون مونومری که به صورت خمیر الکترود کربن تغییر یافته قرار می گیرد. یک خمیر الکترود کربن توسط 1- نفتیلامینی که برای نشان دادن این راهکار مورد استفاده قرار میگیرد تغییر شکل میدهد. سپس یونهای Ni(II) با غوطه ور شدن الکترود تغییر یافته در یک محلول یونی 0.1 مول Ni(II) ترکیب میشوند. خصوصیات الکتروشیمیایی این الکترود تغییر شکل یافته ، رفتار اکسایش – کاهش  پایداری را در جفت های Ni(III)/Ni(II)  حتی پس از 500 چرخه ی پتانسیلی نشان میدهد. همچنین، آزمایش های  ولتا مترهای چرخشی و کرنو آمپر متریک نشان میدهد که گلوگز اکسید شده در سطح این نیکل توزیع پلیمری پیدا می کند و به الکترود کربن می چسبد.الکترود بطور موفقیت آمیزی در اکسیداسیون الکتروکاتالیتیک کربوهیدرات های گوناگون دیگر استفاده شد. در نهایت ، جریان اوج اکسیداسیون الکتروکاتالیک تمامی کربوهیدرات های آزمایش شده غلظتی بصورت خطی دارند که مقدار آنها را به راحتی می توان بدست اورد.
کلیدواژه: خمیر الکترود کربنی، 1-نافتیلامین، کربوهیدرات، الکترو پلیمریزاسیون، ولتا متری چرخشی
مقدمه:
تحقیقات اخیر نشان داده که پوشش سطح الکترودها با غشاهای پلیمری ،راهکارجالبی برای افزایش توان و میدان الکترود های تغییر یافته ی الکتروشیمیایی میباشد.(4-1).پلیمر هایی چون: پلی پیرول ،پلی تیوفن  و پلی آنیلین در تبدیل الکتروشیمیایی الکترودها به کار برده شده اند.(9-5).این رده بندی جدید مواد الکترودی برای بهبود میزان حساسیت و گزینش الکترود و برای کاهش اثرات رسوب در بسیاری از کاربردها ایجاد شده است.(11و10).

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید
کلید: درمورد خمیر الکترود کربنی، درباره 1-نافتیلامین، ترجمه مقاله کربوهیدرات، مقاله درباره الکترو پلیمریزاسیون، درمورد ولتا متری چرخشی ، اکسیداسیون ، الکتروکاتالیک ، درمورد الکتروشیمیایی ،
ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی درمورد زیست شناسی

1 نظر

 1. نظرات کاربران:

     How did the Achilles tendon get it's name? در ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۸:۲۶:۳۱
  Your style is unique compared to other people I have
  read stuff from. Thanks for posting when you have the
  opportunity, Guess I will just bookmark this web site.


  نوشتن دیدگاه

بالا شمارنده 20file.vcp.ir Real PR >