دانلود ترجمه مقاله با عنوان مشکلات رفتاری اوتیسم

دانلود ترجمه مقاله با عنوان مشکلات رفتاری اوتیسم
دانلود رایگان نسخه انگلیسی این مقاله ( مشکلات رفتاری اوتیسم) اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ترجمه  مقاله (مشکلات رفتاری اوتیسم) کلیک یا به قسمت زیر( بیشتر بخوانید ) مراجعه فرمایید.
عنوان اصلی انگلیسی مقاله: Autism Behavior Problems  
عنوان ترجمه فارسی مقاله: مشکلات رفتاری اوتیسم: (چه چیز موجبات طغیان کودک شما را فراهم میسازد؟)
دسته: پزشکی - روانشناسی
فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 5
ترجمه ی سلیس و روان مقاله آماده ی خرید می باشد.
_______________________________________
چکیده ترجمه:
تحقیقات زیادی درباره چگونگی رفتار افراد مبتلا به اوتیسم با فقدان به اصطلاح "ذهنی "موجود بوده است که نشان می دهد این افراد (مبتلایان  به اوتیسم) درک نمی کنند که شما فردی با نیازهای متفاوت از آنها هستید.ممکن است این فرضیه صحیح باشد اما مدرسان، والدین و متخصصان اغلب به همان اندازه در جستجوی فقدان یافته ها هستند تا بفهمند که  نظریه احساس و قوه ادراک کودک تحت چه عنوانی نام گذاری می شود؟
شما نمی فهمید که چرا او(کودک مبتلا به اوتیسم) یک لامپ چراغ  برق که سوسو می زند را مثل  یک رعد و برق تجسم می کند و یا اینکه به صدا در آمدن زنگ در را همانند هزار زنگ کلیسا تصور می کند.شما درک نمی کنید  و متوجه نمی شوید که چرا یک کودک ممکن است پاهای خود را قلاویز کرده ، دور کلاس درس بچرخد و نمی فهمید که چگونه ماست ، به دلیل همواری و صافی اش ، ممکن است یکی از تنها غذاهایی باشد که باعث می شود دختر شما احساس نکند که لقمه های سنگریزه می خورد.
فرزند مبتلا به اوتیسم شما ، به سختی میتواند  به همان اندازه که شما نیاز هایش را می سنجید، او نیازهایتان را  بسنجد.او ممکن نیست به این مسئله توجه کند که امروز روز بدی برای شماست و سعی کند کمتر موجبات آزارتان باشد.احتمال دارد بی وقفه و مداوم صحبت کند چرا که  نمیتواند نشانه های خستگی را درک و تعبیر کند.
جستجو برای مفاهیم پنهان
این احتمال وجود دارد که بسیاری از رفتارهای کودک شما معنی و مفهوم بدیهی و روشنی را نرساند.به نظر نمیرسد که آن ها هیچ هدف روشنی داشته باشند.اما مثلا کودکتان عمدا و با این هدف که شما را عصبانی کند و به گریه بندازد مدفوع خود را پراکنده نمی سازد و در و  دیوار را با آن آلوده نمی کند.برای یک لحظه تصور کنید که رفتارهای احمقانه ای مثل این چه حسی را ایجاد خواهد کر که  فرزندتان مرتباً برایتان پیام های رمزی درباره چیزهایی که برایش مهم است،می فرستد و شغل شما در تمام مدت شکستن این رمزها و تعبیر و فهم آنهاست.
با یک توجه خاص و متفاوت به این گونه رفتارها ، به سرنخ هایی میرسید که قبلاً نمی دیدید و نهایتاً یک روش موثر برای کمک به فرزندتان پیدا میکنید.

جهت دانلود ترجمه مقاله ( مشکلات رفتاری اوتیسم ) اینجا کلیک نمایید
جهت راهنمایی و طریقه خرید ترجمه مقاله اینجا کلیک نمایید.

کلید : مقاله درمورد رفتارهای کودک ، ترجمه مقاله درمورد مشکلات رفتاری اوتیسم ، ترجمه مقاله  مشکلات رفتاری اوتیسم: (چه چیز موجبات طغیان کودک شما را فراهم میسازد؟ ، مقاله مشکلات رفتاری ، دانلود رایگان مقاله انگلیسی Autism Behavior Problems ، ترجمه مقاله اوتیسم ، مقاله کودک مبتلا به اوتیسم ،

1 نظر

 1. نظرات کاربران:

     How do you get taller in a day? در ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۵:۵۵
  Hi! This is kind of off topic but I need some help from an established blog.
  Is it very difficult to set up your own blog? I'm not very techincal but I can figure things out pretty
  quick. I'm thinking about creating my own but I'm
  not sure where to start. Do you have any ideas or suggestions?
  With thanks


  نوشتن دیدگاه

بالا شمارنده 20file.vcp.ir Real PR >