دانلود مقاله (تکرارها توالی سادۀ اینتر) به عنوان نشانگرهای ژنتیکی در (Noctuids Lepidoptera)

دانلود مقاله (تکرارها توالی سادۀ اینتر) به عنوان نشانگرهای ژنتیکی در (Noctuids Lepidoptera)

زیست 13. ISSR (تکرارها توالی سادۀ اینتر) به عنوان نشانگرهای ژنتیکی در (Noctuids Lepidoptera)

ISSR (تکرارها توالی سادۀ اینتر) به عنوان نشانگرهای ژنتیکی در (Noctuids  (Lepidoptera
شناسایی ریزماهواره ها در بین Lepidoptera بسیار ضعیف بوده است. ما نشان داده ایم که انجام ISSR اکان پذیر است و کاربردپذیری آنها در تغییر specific-interو intra در برخی جمعیت های Noctuids را نشان خواهیم داد.
Lepidoptera نسبت به تغییرات آب و هوایی و زیستگاه حساس هستند.ما جمعیت های Noctuid را در زیستگاه های طبیعی و disturbed در Pyrenees کشور فرانسه آنالیز می کنیم.ما سعی کردیم که به یک روش چندبعدی قابل استفاده در تعین گونه ها دست یابیم تا بدین ترتیب تفاوت های ژنتیکی جزئی در ژنوم هستۀ بید(moth) را نشان دهیم.
در مقایسه با سایر حیوانات، مطالعات ریزماهواره ایی نسبتا کمی بر روی  Lepidoptera انجام گرفته است. تنها چند مطالعه ایت که بر روی ISSRکار کرده اند.یکی از دلایل آن ان است که تصور میشده  که ریزماهوارها در Lepidoptera وجود ندارد یااینکه به ندرت یافت می شوند. بااینحال،Meglecz و Solignac(1998) و Happer و دیگران مکان تکرارها را در ریزماهواره های حشرات با موفقیت تعیین کردندn(CA ).
 

خرید و دانلود محصول

 

1395/07/26


ISSR , تکرارها توالی سادۀ اینتر , نشانگرهای ژنتیکی , Lepidoptera , Noctuids , مقاله انگلیسی زیست شناسی با ترجمه فارسی , مقاله انگلیسی زیست شناسی با ترجمه , مقاله انگلیسی زیست شناسی , genetic markers


  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه

بالا شمارنده 20file.vcp.ir Real PR >