دانلود نرم افزار ترک اعتیاد به موبایل

دانلود نرم افزار ترک اعتیاد به موبایل

نرم افزار ترک اعتیاد به موبایل

این برنامه به شما کمک میکند که مدام به گوشی خود دست نزنید تا حواستان از کاری که مشغول انجامش هستید پرت نشود. شما هرموقع که می‌خواهید بر روی کاری تمرکز کنید در این برنامه دانه‌ای را میکارید. در ۳۰ دقیقه‌‌ بعدی آن‌، دانهٔ شما رشد می‌کند و به یک درخت بزرگ تبدیل میشود. ولی‌ اگر شما نتوانید بر نیاز مداومتان به انجام کارهای متفرقه با گوشی هوشمندتان غلبه کنید و از این برنامه بیرون بیاید، درخت شما پژمرده میشود و از بین میرود. در هر روز به شما یک قطعه زمین داده میشود تا شما دانه‌ هایتان را در آن‌ بکارید. در انتهای هر روز میتوانید وضعیت خود را برسی‌ کنید و ببینید که چند درخت کامل و بزرگ دارید و چند گیاه خشک شده و پژمرده؛ که مشخصا تعداد درختان بزرگ نماد نیم ساعت هایی است که روی کارتان تمرکز کرده اید.


 به طور کلی‌ این برنامه برای این طراحی شده که شما در حین انجام کار، درس خواندن و حتی معاشرت با دوستان خود بطور مدام گوشی خود را نگاه نکنید، یا فیسکبوکتان را چک نکنید یا به بازی‌ کردن نپردازید. این نکته هم قابل ذکر است که این برنامه مورد استقبال وسیعی در سطح بین‌المللی قرار گرفته. 

خرید و دانلود محصول

 

1395/08/08


دانلود , برنامه , نرم افزار , اپلیکیشن , اندروید , بازی , موبایل , گوشی , تلفن همراه , جدید , کاربردی , خوب , عالی , بهترین , اعتیاذ , اعتیاد , ترک اعتیاد , اعتیاد به موبایل , ترک اعتیاد به موبایل

لینک محصول

http://archkala.ir/post/71582

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه

بالا شمارنده 20file.vcp.ir Real PR >