ترجمه مقاله معرفی بر آمار نتیجه رسان: مطالعه رهنمود کاربردی

ترجمه مقاله معرفی بر آمار نتیجه رسان: مطالعه رهنمود کاربردی

ترجمه مقاله معرفی بر آمار نتیجه رسان: مطالعه و رهنمود کاربردی


چکیده در مورد ترجمه مقاله :

an-introduction-to-inferential-statistics-a-review-and-practical-guide
این مقاله در مورد مقادیر p و فواصل اطمینان توضیح می دهد. این مقاله آزمونهای معمول آماری را معرفی می نمایند که در حوزه آمار استنتاجی قرارد داشته باشند، و بکارگیری آمار پارامتری و غیرپارامتری را توضیح می دهد.  برای انجام این کار، این مقاله، مقالات مرتبط را مرور می نماید، و لیستی از نکاتی تهیه می نماید که باید قبل و بعد از انجام آزمونهای آماری بر روی داده ها مورد توجه قرار گیرند. این مقاله واژه های [تخصصی] مربوطه را ارائه می کند و به خواننده توصیه می شود وقتی که با واژه ناآشنایی مواجه می شود به این واژه نامه تخصصی مراجعه نماید. این مقاله با اطلاعات فراهم شده در مورد آمار توصیفی در مقالات پیشین، می تواند نقطه آغازی برای بکارگیری آمار در تحقیقات و تکنیک های رادیوگرافی باشد.
مقدمه
رادیوگراف ها همچون متخصصان بهداشت، معمولا با آمار سروکار دارند؛ استفاده از آمار برای تصمیم گیری های کلینیکی مهم می باشد. در تحقیقی که توسط ولچ و گاب از مقاله مجله مامایی و بیماریهای زنان امریکا صورت گرفته، مقالات زیادی، ۳۱٫۷ % در گروه آزمونهای غیرمرتبط قرار داشتند و در مقابل ۳۰٫۳% از آزمونهای مناسب استفاده کرده بودند. از این گذشته در مقاله ای توسط رزنیک  نشان داده شد فردی که فقط آمار توصیفی را درک می کند، تنها به ۴۴٫۵% این داده ها دسترسی دارد.
 

%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%aa%d8%b1%d8%ac%d9%85%d9%87-%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d9%87-%d9%88-%d8%aa%d9%88%d8%b6%db%8c%d8%ad%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%db%8c%d8%b4%d8%aa%d8%b1

1 نظر

  1. نظرات کاربران:

       Can you lose weight by doing yoga? در ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۲۱:۳۴
    Thankfulness to my father who told me concerning this blog, this webpage is actually amazing.


    نوشتن دیدگاه

بالا شمارنده 20file.vcp.ir Real PR >