دانلود تحقیق حرکات نرمشی و ماساژ کونگ فو توآ

دانلود تحقیق حرکات نرمشی و ماساژ کونگ فو توآ
 
دسته: مقالات آموزشی
بازدید: 238 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 10699 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 31

ای جوینده ی علم کونگ فو بنا بر اصولی که پی ریزی کردیم این کتابچه مقدمه ی مو ضوع «قدم برداشتن» به کونگ فو توآ است بعد از اتمام تمام نکات و پیروی از همه ی مسائل،لازم بذکر است که هیچ نتیجه ای از این کتاب نمیگیرید مگر آنکه رمز اصلی را بیابید و درک کنید و به خود ادغام دهید،

 

ای  جوینده ی علم کونگ فو بنا بر اصولی که پی ریزی کردیم  این  کتابچه  مقدمه ی مو ضوع    «قدم برداشتن» به کونگ فو توآ است بعد از اتمام تمام نکات و پیروی از همه ی مسائل،لازم بذکر است که هیچ نتیجه ای از این کتاب نمیگیرید مگر آنکه رمز اصلی را بیابید و درک کنید و به خود ادغام دهید، در آن زمان سود و نتیجه ی موضوع قدم برداشتن را در خود احساس خواهید کرد و برداشت شگرفی از کتابچه به خود میجوئید بازگو میکنم که رمز در کتابچه دو بار بطور دقیق و کامل آمده است.

کیفیت نرمشهای کونگ فو: *الف- قبل از شروع به نرمشهای کونگ فو موارد زیر را در نظر بگیرید. عضلات بدن داران 4 کیفیت و اندازه گرفتن به شرح زیر است: *1- میتواند نیرو تولید و ارائه کند که به بصورت قدرت عضلانی قابل اندازگیری است. *2- میتواند انرزی ذخیره کند و با استفاده از آن مستقل از جریان خون برای مدت زمان متمادی عمل نماید: «این خاصیت را معمولا طاقت و دوام عضلانی نامند» *3- میتواند با سرعتهای مختلف منقبض شود که بسرعت انقباض عضلانی موسوم است. *4- میتواند کش آمده و دوباره جمع شود و این را قابلیت ارتجاع عضله گویند. «ترکیب کیفیات مذکور را {قدرت عضلانی} نامند»

 

خرید

جهت دانلود رایگان انواع مقالات , تحقیقات ,  و … اینجا کلیک نمایید.

برچسب ها : حرکات نرمشی و ماساژ کونگ فو توآ , تحقیق ورزش گونگ فو تو آ نرمشهای کونگ فو تو آ ماساژهای کونگ فو

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه

بالا شمارنده 20file.vcp.ir Real PR >