پاورپوینت زُر - زُر؛ کلیسایی که جابه‌جا و بعد جهانی شد

پاورپوینت زُر - زُر؛ کلیسایی که جابه‌جا و بعد جهانی شد

پاورپوینت زُر - زُر؛ کلیسایی که جابه‌جا و بعد جهانی شد

پاورپوینت زُر - زُر؛ کلیسایی که جابه‌جا و بعد جهانی شد دسته: معماری
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 3419 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 31

پاورپوینت زُر زُر؛ کلیسایی که جابه‌جا و بعد جهانی شد شامل 31 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام

قیمت فایل فقط 7,900 تومان

خرید

پاورپوینت زُر - زُر؛ کلیسایی که جابه‌جا و بعد جهانی شد

 

پاورپوینت زُر - زُر؛ کلیسایی که جابه‌جا و بعد جهانی شد شامل 31 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

 

مقدمه:

اجرای عملیات سدسازی در محدوده‌ی یک اثر تاریخی سبب شد تا عملیات انتقال آن اثر به محلی دور از دریاچه‌ی سد انجام شود. عملیاتی که تا امروز، شبیه این در کل کشور انجام نشده است.
در 12 کیلومتری جنوب ماکو، نزدیک روستای «بارون» و در دهانه‌ی دره‌ی «دزور، دزور» سه نهر به یکدیگر می‌رسند و سرچشمه‌ی رودخانه‌ی «زنگی‌مار» را تشکیل می‌دهند.

 

 

فهرست:

مقدمه
کلیسای «زر - زر» و روند انتقال آن

.

عنوان: زُر - زُر؛ کلیسایی که جابه‌جا و بعد جهانی شد

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 31 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برچسب ها : پاورپوینت زُر - زُر؛ کلیسایی که جابه‌جا و بعد جهانی شد , زُر زُر؛ کلیسایی که جابه‌جا و بعد جهانی شد , پاورپوینت زُر زُر؛ کلیسایی که جابه‌جا و بعد جهانی شد , دانلود پاورپوینت زُر زُر؛ کلیسایی که جابه‌جا و بعد جهانی شد , کلیسای «زر زر» , پاورپوینت کلیسای «زر زر» , دانلود پاورپوینت کلیسای «زر زر» , روند انتقال کلیسای «زر زر» , پاورپوینت روند انتقال کلیسای «زر زر» , دانلود پاورپوینت روند انتقال کلیسای «زر

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه

بالا شمارنده 20file.vcp.ir Real PR >