پاورپوینت موزه و گذر در تاریخ

پاورپوینت موزه و گذر در تاریخ

پاورپوینت موزه و گذر در تاریخ

پاورپوینت موزه و گذر در تاریخ دسته: معماری
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 1825 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 26

پاورپوینت موزه و گذر در تاریخ شامل 26 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

قیمت فایل فقط 7,900 تومان

خرید

پاورپوینت موزه و گذر در تاریخ

 

پاورپوینت موزه و گذر در تاریخ شامل 26 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

 

مقدمه:

بسط و گسترش فضاهای فرهنگی با تم تاریخی از الزامات اساسی ایجاد هویت برای زیست‌جهان یک اجتماع به‌شمار می‌رود. در این بین موزه‌ها که یکی از عناصر عمده فرهنگی محسوب می‌شوند در کنار سایر عناصر فرهنگی تأثیر شگرفی در ایجاد حس پیوستگی و انسجام تاریخ و فرهنگ جامعه خواهند داشت.
همه موزه‌هایی که مجموعه‌هایشان از دیدگاه تاریخی تشکیل و عرضه شده‌اند موزه تاریخی شمرده می‌شود و آثار و اشیای قدیمی را که می توانند گویای زمینه و پیشینه مردم شناسی و باستان شناسی و تاریخی باشند، در خود جای داده اند و هدفشان اساساً ارائه مستند تسلسل زمانی یک رشته رویداد یا مجتمعی نمایانگر لحظه‌‌ای از یک صفحه متحول است.

 

فهرست:

مقدمه
تعریف موزه تاریخی
مبانی نظری
آب و نور در معماری
طرح شمسه
دیاگرام حوزه بندی و دسترسی‌ها:
برنامه فیزیکی
سایت پلان
پلان آمفی تاتر
پلان زیر زمین
پلان طبقه همکف
پلان طبقه اول
نما از 4 طرف

.

عنوان: موزه و گذر در تاریخ

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 26 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

برچسب ها : پاورپوینت موزه و گذر در تاریخ , موزه و گذر در تاریخ , پاورپوینت موزه و گذر در تاریخ , دانلود پاورپوینت موزه و گذر در تاریخ , تعریف موزه تاریخی , پاورپوینت تعریف موزه تاریخی , دانلود پاورپوینت تعریف موزه تاریخی , آب و نور در معماری , پاورپوینت آب و نور در معماری , دانلود پاورپوینت آب و نور در معماری , معماری , پاورپوینت معماری , دانلود پاورپوینت معماری , معماری داخلی , پاورپوینت معماری د

1 نظر

  1. نظرات کاربران:

       Stephania در ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۶:۵۷:۴۶
    Hi, I log on to your blogs daily. Your humoristic style is awesome,
    keep it up!


    نوشتن دیدگاه

بالا شمارنده 20file.vcp.ir Real PR >