پاورپوینت ساختار و فرم بنا

پاورپوینت ساختار و فرم بنا

پاورپوینت ساختار و فرم بنا


توضیحات:
پاورپوینت 
ارائه کلاسی مربوط به درس مبانی مهندسی معماری و ساختمان با موضوع ساختار و فرم بنا، در حجم 11 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات.

پروژه پیش رو مربوط به درس مبانی مهندسی معماری و ساختمان است و به ساختار و فرم بنا و ارائه ی نمونه هایی خاص در این زمینه میپردازد.

بخشی از متن:
پوشش نمای بیرونی مرکز خرید بولرینگ و فرم منحصربه‌فردش، ساختمان را همچون خزنده‌ای سخت‌پوست در نظر می‌آورد. تعداد کم بازشوها و روزن‌ها در پوسته بیرونی بنا، این مرکز خرید را همچون قلعه‌ای غیر‌قابل نفوذ جلوه می‌دهد و به جای آنکه خریداران را به درون خود دعوت کند، در برابر آنان حالتی تدافعی و بیگانه به خود می‌گیرد اما از یکسو، این فرم غیر‌صمیمی و مرموز همواره حس کنجکاوی ناظران را برای کشف و شناخت آنچه که در درون آن می‌گذرد، برمی‌انگیزد به‌گونه‌ای که براساس آمار منتشرشده، این مرکز خرید در سال ۲۰۰۴ میلادی با ۳۶ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر بازدیدکننده، شلوغ‌ترین مرکز خرید انگلستان بوده است.

فهرست بخشی از  مطالب:
خانه درختی
خانه صدفی
خانه شناور
طرح آشیانه پرنده 
مرکز خرید بولرینگ 
برج ترنینگ تورسو Turning Torso
...

خرید و دانلود محصول

 

 


پاورپوینت (اسلاید) ساختار و فرم بنا , پاورپوینت , پاور پوینت , دانلود , پروژه , تحقیق , اسلاید , شهرسازی , پیام نور , ساختار , فرم , فضا , مبانی مهندسی معماری و ساختمان , مبانی , مهندسی , معماری , و , ساختمان


  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه

بالا شمارنده 20file.vcp.ir Real PR >